گران‌ترین بلیط هواپیما و امکانات مجلل آن 104 بازدید   |   14:43 1395/04/07

گران‌ترین بلیط هواپیما و امکانات مجلل آن شرکت هواپیمایی اتحاد امارات چهارمین شرکت هواپیمایی بزرگ خاورمیانه محسوب می‌شود که گران‌‌ترین بلیط بیزینس کلاس برای خط پرواز بمبئی به نیویورک را به‌تازگی راه‌اندازی کرده است. قیمت این بلیط به ازای هر مسافر برای سفر یک‌طرفه 38 هزار دلار است که گران‌ترین قیمت بلیط تک‌سفره شرکت‌های هواپیمایی جهان است.
HotelGMT

شرکت هواپیمایی اتحاد امارات چهارمین شرکت هواپیمایی بزرگ خاورمیانه محسوب می‌شود که گران‌‌ترین بلیط بیزینس کلاس برای خط پرواز بمبئی به نیویورک را به‌تازگی راه‌اندازی کرده است. قیمت این بلیط به ازای هر مسافر برای سفر یک‌طرفه 38 هزار دلار است که گران‌ترین قیمت بلیط تک‌سفره شرکت‌های هواپیمایی جهان است. 

ارائه این خدمت توسط خط هوایی اتحاد امارات تنها با استفاده از هواپیماهای غول‌پیکر و بزرگ ایرباسA 380 امکان‌پذیر است. بلیط بیزینس کلاس شرکت هواپیمایی اتحاد امارات برای استفاده از سوئیت مجلل سه‌خوابه 125 متری با امکانات متنوع است. امکانات این سوئیت بیزینس کلاس شامل شبکه‌های تلویزیونی و ماهواره‌ای مختلف، اتاق‌های کار، خواب و نشیمن و نیز سرویس بهداشتی و حمام و میز ناهارخوری با منوی غذاهای متنوع است. 

علاوه بر این‌ها، سرو غذا در ظرف‌های طلا با قاشق و چنگال‌هایی از طلای 24 عیار صورت می‌گیرد و تمام مبلمان این سوئیت با پوست حیوانات طراحی شده‌اند. 

با ما در شبکه های اجتماعی همراه باشید

و از آخرین اخبار و دانستنیهای گردشگری مطلع شوید