مزایای رزرو آنلاین هتل

  •  13:36 1395/02/06
  • 513 بازدید
بسیاری از گردشگران تصور می کنند چون هتلها به سیستم های رزرواسیون و آژانس های مسافرتی آنلاین کمیسیون می دهند، با رزرو مستقیم اتاق بصورت حضوری یا تلفنی نرخ ها و پیشنهادات بهتری را دریافت خواهند کرد.
HotelGMT

 البته در گذشته این امر درست بوده، ولی اکنون با رقابتهای نفس گیر شرکت های گردشگری در فضای وب و وبسایت هایی که نظرهای واقعی مسافران را درباره هتل ها منعکس می کنند، دنیای صنعت گردشگری و قوانین فروش و بازاریابی محصولات و خدمات در آن متحول شده است. یک وبسایت رزرو آنلاین هتل پیشنهادات متنوع و ویژه ای برای خرید بهترین هتل ها و مناسب ترین اتاق ها به مسافران ارائه می دهد. مسافران نیز امروزه بیش از پیش به این وبسایت ها اعتماد کرده و تجربه لذت بخش سفر خود را با خرید آنلاین هتل آغاز می کنند. جالب اینجاست که آژانس های مسافرتی آنلاین علاوه بر نرخ های رقابتی که ارائه می دهند، حتی پیشنهادات بهتری در زمینه نوع اتاق های یک هتل نیز برای مسافران دارند.

 

وبسایت های رزرو آنلاین هتل قیمت های پایین ترین ارائه می دهند

شاید به صرفه بودن خرید اتاق هتل به صورت آنلاین برایتان عجیب باشد، ولی واقعاً همینطور است. بسیاری فکر می کنند اگر حضوراً وارد هتل شده و اتاق رزرو نمایند، نرخ بهتری دریافت می کنند. ولی در واقعیت این چنین است که آنها بدترین نرخ ها را می گیرند ، در واقع هتل ها با ارائه نرخ های بسیار پایین به آژانس های مسافرتی آنلاین، پیشاپیش تکمیل ظرفیت اتاق های خود را تضمین می کنند.

در سایتهای خرید آنلاین هتل، خریدار پادشاه است

امروزه مسافران به کمک آژانس های مسافرتی آنلاین (OTA) اکثر هتلهای هر شهر را بر اساس قیمت، موقعیت و امتیازات کاربران مقایسه می کنند. یعنی مشتریان تقریباً همه اطلاعاتی که نیاز دارند را کسب می کنند. در نتیجه هتل ها ناچارند برای پر کردن اتاق های خود از طریق قیمت و کیفیت رقابت کنند.

بهترین اتاق ها برای خریداران آنلاین

امروزه یکی از مهمترین معیارهای انتخاب هتل در میان مسافران، نظرات و امتیازاتی است که در وبسایت های گردشگری به هتل ها داده شده است. مردم به نقدها و نظرات غیر مقرضانه دیگر مسافران اعتماد می کنند. هتلداران نیز به خوبی می دانند کسانی که به صورت آنلاین اتاق هتل خود را رزرو می کنند، احتمال بیشتری دارد که در وبسایت های نظرسنجی درباره هتل مطلب بنویسند، در نتیجه هتل ها سعی می کنند بهترین اتاق های خود را به آژانس های مسافرتی آنلاین ارائه دهند، تا نظرات و امتیازات بهتری دریافت کنند. برای مثال سهم بیشتری از اتاق ها با چشم انداز دریا را به وبسایت های رزرو آنلاین هتل تخصیص می دهند.

هتل جی ام تی


متشکریم !

با ما در شبکه های اجتماعی همراه باشید

و از آخرین اخبار و دانستنیهای گردشگری مطلع شوید